ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN Kavakyolu ORG. Selahattin Demircioğlu Ortaokulu'nu Ziyaret Etti

  İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN Kavakyolu ORG. Selahattin Demircioğlu Ortaokulu'nu ziyaret etti. Bayrak törenine katılarak öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı'nı okudu.
İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN Kavakyolu ORG. Selahattin Demircioğlu Ortaokulu'nu Ziyaret Etti

 

       İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN, Kavakyolu ORG. Selahattin Demircioğlu Ortaokulu'nu ziyaret etti. Bayrak törenine katılarak öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı'nı okudu.''2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı'nın hayırlara vesile olması; sağlık, mutluluk, başarı ve güzelliklerle dolu bir yıl olması temennisinde bulundu. Ziyaret kapsamında öğrencilere   hitap etti.7. Sınıf öğrencilerine LGS sınavı için şimdiden çalışmaya başlamalarının başarılı olmak için gerekli olduğunu belirtti. Yine kitap okumalarının çok önemli olduğunu özellikle belirtti. Bu sene 8. sınıfların  da önünde yaklaşık 8 aylık bir süre olduğunu ifade ederek bu sürenin iyi ve verimli kullanıldığı takdirde başarılı  olunacağını ifade etti. LGS sınavında  başarılı olabilmesi için planlı, programlı çalışmaları, azmetmeleri gerektiğini ifade etti. Bu sene başarı çıtasını daha da yükseltmek istediklerini ifade ederek derslerde ve kurslarda azami gayret gösterilmesini istedi. ''Bu sene  ilk günlerden itibaren istekli, heyecanlı bir idareci, öğretmen ve öğrenci kitlesiyle karşılaşmasının kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini  geleceğe dair ümitlendirdiğini ifade etti.Ziyaret kapsamında   İdareci öğretmenlerle  de görüştü.Öğretmenlerin genç olmasının  avantaj olduğunu ;bu avantajı kullanmalarının verimliliği artıracağını ifade etti. Akabinde öğrencilerle bir süre sohbet etti. 

28-10-2019

28-10-2019

 

28-10-201928-10-201928-10-201928-10-2019 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.