ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN´ün Ramazan Bayramı Mesajı

İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN´ün Ramazan Bayramı Mesajı
İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN´ün Ramazan Bayramı Mesajı

Rahmet, bereket ve merhametin simgesi olan mübarek Ramazan ayını huzur içinde tamamlayarak bir bayrama daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Başta ülkemiz, şehrimiz ve eğitim ailemiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyorum.

Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiren, kardeşlik şuuruyla milletçe daha çok kaynaşmamıza ve kenetlenmemize vesile olan özel günlerdir.

Milletçe dayanışma içinde olduğumuz, örf ve adetlerimizin nesilden nesile aktarıldığı bayramlar, millî ve manevi değerlerimizi ailemiz, komşularımız ve bütün sevdiklerimizle paylaşma vesilesidir.

Ayrıca bir eğitimci ailesi olarak sevdiklerimize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmemiz açısından özellikle trafikte hoşgörülü ve oldukça dikkatli olmamız, diğer tüm sürücülere de rehberlik etmemiz hepimiz için önem arz etmektedir.

Ramazan Bayramının manevi iklimi, sevgi ve saygı bağlarımızı güçlendirir; atalarımızdan bize miras kalan üstün değerlerimizi ebedi kılar. İslam âlemini saran bu kutlu günleri gönüllerin kazanıldığı, dostluk ve muhabbet duygularının geliştiği müstesna günler olarak idrak etmeliyiz.

Bu duygular içinde Ramazan Bayramının milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini; bayram coşkusunun başta çocuklarımız olmak üzere bütün haneleri şenlendirmesini temenni ediyor; şehrimizin ve gönül coğrafyamızın mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

 

                                                                                                                                                                                                       Aziz GÜN

                                                                                                                                                                                              İl Millî Eğitim Müdürü

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.