ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Çocuk Şenliği'nin Açılışını Yaptı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN 23 Nisan Etkinlikleri Kapsamında Çocuk Şenliği'nin Açılışını Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2022_04/22154000_42D178B1-C0B1-4EFE-99F4-DEB18D015041.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ve müdürlüğümüz yöneticileri, Şehit Piyade Uzman Çavuş Selim Topal Kızılay Anaokulunun her yıl düzenlediği, yıl içerisinde eğitim-öğretim faaliyetleri çerçevesinde yapılan Çocuk Şenliği'nin açılışını yaptı. Sayın GÜN, okul öncesi eğitimin amaçlarını gerçekleştirmek için ekip ruhuyla çalışan tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.