ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’den Sosyal Bilimler Lisesi’ne Ziyaret

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN bu yıl ilimize yeni açılan Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek bilgi alış verişinde bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’den Sosyal Bilimler Lisesi’ne Ziyaret

Bu güne kadar Anadolu Öğretmen Lisesi olarak hizmet veren okulumuzda incelemelerde bulunan GÜN; öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Sınıflarda da incelemelerde bulunan müdürümüz halen bünyesinde Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisi bulunan öğrencilerle de sohbet ederek yeni eğitim öğretim yılı için iyi dilek ve temennilerde bulundu.

İl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaretİl Mill Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜNden Sosyal Bilimler Lisesine Ziyaret

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.