ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 107. Yıl Dönümü Mesajı
![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 107. Yıl Dönümü Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/18160939_06DD749D-83DB-4CFC-8702-35AAF88E8159.jpg)
18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü kutlu olsun.
Çanakkale Zaferimizin 107. yılında; Cumhuriyetimizin kurucusu, Anafartalar kahramanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Çanakkale'nin ve istiklal mücadelesinin bütün kahramanlarını rahmet ve minnetle yâd ediyorum.