ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Melikşah İlkokulunu Ziyaret Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal Okul ziyaretleri kapsamında Melikşah İlkokulunu ziyaret ederek, Öğretmen ve Öğrencilerimizle bir araya geldi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Yöneticilerimize, Öğretmenlerimize ve Eğitim Çalışanlarımıza değerli emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Melikşah İlkokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04144549_d88001034c9c4083baecc77d6fcdfe44.jpg)