ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Mustafa Doğan Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
Okul ziyaretleri kapsamında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Mustafa Doğan Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Yöneticilerimize, Öğretmenlerimize, Eğitim Çalışanlarımıza değerli emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Mustafa Doğan Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/07152805_5c3b04b93e2e4954b9f932c29e8d3fcd.jpg)