ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Şehit Astsubay Tamer Meriç Ortaokulunu Ziyaret Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Okul ziyaretleri kapsamında Şehit Astsubay Tamer Meriç Ortaokulunu ziyaret ederek Öğretmen ve Öğrencilerle bir araya geldi. Yöneticilere, Öğretmenlere ve Eğitim Çalışanlarına değerli emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Hacı Ömer Kartal, Şehit Astsubay Tamer Meriç Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/29115646_ddb68e4cd8904a22991d0f4a9a83d1be.jpg)