ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Okul ziyaretleri kapsamında Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Öğretmenlerimize, yöneticilerimize, eğitim çalışanlarımıza değerli emek ve katkıları için teşekkür etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_05/25151818_goaukxcxwaadw17.jpg)