ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal,Yaylabaşı İlkokulu/Yaylabaşı Ortaokulunu Ziyaret Etti
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal, Okul ziyaretleri kapsamında Yaylabaşı İlkokulu/Yaylabaşı Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi. Öğretmenlerimize, yöneticilerimize,eğitim çalışanlarımıza değerli emek ve katkıları için teşekkür etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Hacı Ömer Kartal,Yaylabaşı İlkokulu/Yaylabaşı Ortaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2024_06/15005135_aff46197e011492596e0b86fa1e03f44.jpg)