ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Hacı Ömer Kartal Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulunu Ziyaret Ettİ
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Hacı Ömer Kartal,Okul ziyaretleri kapsamında,Okullarımızdan Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerimizle bir araya geldi. Yöneticilerimize, Öğretmenlerimize eğitim çalışanlarımıza değerli emek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.![İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Hacı Ömer Kartal Şehit Polis Salih Zengin Ortaokulunu Ziyaret Ettİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/13133839_4f9dceed68264465a86a730f3a0db274.jpg)