ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Öğrenci Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerinden Ziyaret

İl Öğrenci Meclis Başkanı ile Meclis üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ü ziyaret etti.
İl Öğrenci Meclis Başkanı ve Meclis Üyelerinden Ziyaret

İl Öğrenci Meclis Başkanı Amine KELEŞ ve yönetiminde ki  Gül –Celal Toraman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi  Yakup POLATCAN, Refahiye Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencisi Furkan Doğukan KAYA, Tercan Şehit Recep Gündüz Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Enes Emre BOZ, TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Uğur MUTLU ile birlikte Aziz GÜN’ü makamında ziyaret ederek yıl içinde yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Aziz GÜN; Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2004 yılından itibaren demokrasinin tabana yaygınlaştırılması çalışmaları kapsamında okul başkanlıkları oluşturulması ve demokrasi eğitimi verilmesini önemsediğini ifade ederek gerek okul başkanları gerekse il başkanının özellikle sosyal ve kültürel faaliyetler yapması noktasında okul müdürleri ve okul aile birliklerinden yardım almaları konusuna dikkat çekti. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak da il öğrenci meclis başkanı ve okul başkanları ile birlikte toplantı yaparak yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirme yapılacağını belirtti. 

İl öğrenci meclis başkanı Amine KELEŞ ise başkanlık görevini severek isteyerek yerine getirdiğini, görevi ile ilgili hedefleri olduğunu, okul meclis başkanlarının okullarda etkili ve verimli olabilmek adına gayret gösterdiklerini ifade etti.

22-02-2017

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.