ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İngilizce Genel Kültür Yarışması (ENGLISH QUIZ SHOW) Değerlendirme Toplantısı

İngilizce Genel Kültür Yarışması (ENGLISH QUIZ SHOW) Değerlendirme Toplantısı

Mart ayı içerisinde yapılması planlanan ve 4 lisemizin katılımı ile gerçekleştirilecek olan İngilizce genel kültür yarışması öncesi İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün başkanlığında 14/02/2017 Salı günü Erzincan Öğretmenevi toplantı salonunda katılımcı okul temsilcileri ile bir araya gelindi.

Yarışma öncesi detayların ve şartnamenin gözden geçirildiği toplantıda konuşan Aziz GÜN İngilizce dersinin daha iyi kavranması ve hak ettiği ilgiyi görmesi ve ilimizde yabancı dil öğrenimi konusunda farklı bir uygulama olması açısından önemli bir etkinliğe imza attıklarını belirterek, uygulamanın yenilikçi bir anlayış ve önem arz ettiğini dile getirdiler. Toplantıya katılan İl Millî Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme ve AR-GE Şube Müdürü Hasan GÜNEŞ, okulları temsilen Anadolu Lisesi Müdürü Talip ATALAY, İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Sadi AKSU, Mustafa Doğan Anadolu Lisesi Müdürü Kemal ERDOĞAN, Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Hamza YILMAZ, katılımcı okulların İngilizce öğretmenleri ve proje koordinatörü aynı zamanda müdürlüğümüz AR-GE birimi İngilizce Öğretmeni Seda CENGİZ yarışmanın sorunsuz ve nitelikli olabilmesi için görüş alışverişinde bulundular.

Programın temel amacının ilimizde ki yabancı dil tutumu ve gelecekteki olumlu yönde gelişiminin hedeflendiğinin belirtildiği toplantıda, ilk kez bu yıl yapılacak ve bu bağlamda 4 pilot okulun seçildiği etkinlikten beklenen olumlu sonuçlarında etkisiyle önümüzdeki yıllarda daha fazla okulunda katılımıyla bir çarpan etkisi oluşturması hedeflenmektedir. Yarışma ile ilgili şartnamenin katılımcılar tarafından kararlaştırılıp imzalanmasıyla toplantı sona erdirildi.

 

15-02-201715-02-201715-02-201715-02-201715-02-2017

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.