ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İş Sağlığı ve İş Güvenliği Semineri
20/03/2015 Cuma günü saat 09:00’da ilimiz Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün katılımı ile işletmelerde beceri eğitimine giden öğrencilere yönelik olarak “İş Güvenliği Semineri” verildi.![İş Sağlığı ve İş Güvenliği Semineri](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_20152312_k3.jpg)
İlimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine devam eden 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında Mesleki Beceri Eğitimine (Stajyer Öğrenci ) alınacak 1394 11.sınıf öğrencimize ”İş Sağlığı ve İş Güvenliği” konusunda 19-31 Mart tarihleri arasında Müdürlüğümüz İş Güvenliği Uzmanlarından İbrahim YEŞİL ve Cemalettin ÇİYDEM tarafından eğitim verilecektir.