ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kadın Girişimciliği Eğitimi Başvuru Formu

AB ile Kadın Girişimcilerin Geliştirilmesi (Improvement of Women Entrepreneurship with the EU) adlı projemizle AB perspektifinin kadın girişimciliği ve bölgesel eyleme katkısı ile birlikte özellikle bölgesel düzeyde kadınların sosyal katılımını desteklemek için kadın girişimciliğini geliştirmeyi hedefliyoruz. Bu proje, Sivil Toplum Diyaloğu 5. Dönemi kapsamında ERSİAD (Ankara Erzincanlı Sanayici ve İşadamları Derneği) ve EAR-AER ("Avrupa Bölgeler Akademisi" European Academy of Regions - L'Académie Européenne des Regions) ortaklığında yürütülmektedir ve projemiz kapsamında Erzincan'da iki, Bayburt'ta bir tane olmak üzere toplam üç eğitim düzenlenecektir.
Kadın Girişimciliği Eğitimi Başvuru Formu

 

Bu eğitimlerin temel amacı Erzincan ve Bayburt illerinde kendi işlerini kurmak isteyen kadın girişimci adaylarına girişimcilik alanında geleneksel ve teknolojik bilgiyi sunarak onlara temel yetkinlikleri kazandırmaktır. Girişimcilik alanında temel konuların sunulmasına ek olarak dijital dönüşüme de ayak uydurabilmek için gerekli bilgiye ulaşmanın da dahil edilmesine özen göstermekteyiz. Beş günlük eğitimlerin sonucunda kazanılacak sertifikanın da toplamda 75 kadının girişimciliğini desteklemesi adına önemli bir artı olacağına inanmaktayız.

Eğitim tarihleri ve yerleri:
- 1. Eğitim: 25-29 Ocak 2020 ? Erzincan
- 2. Eğitim: 30 Ocak-3 Şubat 2020 ? Erzincan
- 3. Eğitim: 12-16 Şubat 2020 ? Bayburt

Başvuru kriterleri:
- 18 yaşından büyük ve kadın olmak
- Kendi işini kurmaya istekli olmak (öncelik iş fikri olan kadınlara verilecektir)
- Teknolojik okur-yazarlık (akıllı telefon, bilgisayar kullanabilme)
- KOSGEB Online Girişimcilik sertifikasına sahip olmak veya eğitim bitene kadar sertifikayı alacak durumda olmak

Son Başvuru Tarihi: 17 Ocak 2020

Not: Konaklama ve seyahat masrafları karşılanmayacaktır.

 

 Başvuru Formu İçin Tıklayın 

 

Başvuru Yazısı :

10-01-2020

 

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.