ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kazım Karabekir Anadolu Lisesinde Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı
![Kazım Karabekir Anadolu Lisesinde Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Başladı](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_01142100_009.jpg)
Kazım Karabekir Anadolu Lisesi’nde yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları başladı.
İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN’ün de katıldığı açılış, okul bahçesinde kahvaltı ikramı ile yapıldı. 01.08.2016 - 02.09.2016 tarihleri arasında devam edecek yaz dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları 5 hafta sürecek olup, Matematik, Dil Anlatım ve Coğrafya derslerinden haftalık 24 saat kurs verilecektir. Kursların etkin ve verimli olması için tüm gayretlerin sarf edildiğini açıklayan GÜN, herkese başarılar diledi.