ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kemah Kaymakamı Cuma ÇOTU’dan Veda Ziyareti

Siirt Baykan Kaymakamlığına atanan Kemah Kaymakamı Cuma ÇOTU veda ziyaretinde bulundu.
Kemah Kaymakamı Cuma ÇOTU’dan Veda Ziyareti

21/08/2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan İçişleri Bakanlığı Kararı ile Siirt Baykan Kaymakamlığına atanan Kemah Kaymakamı Cuma ÇOTU İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN’ü makamında ziyaret ederek veda etti.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, görev yaptığı 2 yıl süresince eğitime katkı sağlayarak akademik başarı, sportif, sosyal ve kültürel etkinliklerde vermiş olduğu destekler ve öğretmenlerimize göstermiş olduğu yakın ilgi alaka neticesinde Kemah ilçemizde eğitim göstergeleri adına gözle görülür bir ilerleme kaydedilmesini sağlayan Kaymakam Cuma ÇOTU’ya teşekkür etti.

Maiyeti altında bulunan her bir birimin ayrı öneme haiz olduğunu ifade eden ÇOTU, “bununla birlikte birçok alanda başarıya ulaşabilmek için öncelikli vazife tabi ki eğitimdir. Şimdiye kadar ve bundan sonraki görev yerlerimde de şiarım bu olacaktır” dedi.

 

2 yıldır Kemah’ta elde edilen başarılarda, eğitime verdiği desteklerinden dolayı Kaymakam ÇOTU’ya teşekkür eden GÜN yeni görev yerinde başarılar diledi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.