ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Köy Muhtarları İle Taşımalı Eğitim Toplantısı Yapıldı

     İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN,Şube Müdürü Mehmet ELMA ile birlikte Erzincan Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nde taşımalı eğitim yapılan köy muhtarlarıyla bir araya geldi.
Köy Muhtarları İle Taşımalı Eğitim Toplantısı Yapıldı

        İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN,Şube Müdürü Mehmet ELMA ile birlikte Erzincan Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nde taşımalı eğitim yapılan köy muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda taşımalı eğitimde aksamalara meydan verilmemesi, kazaların olmaması, aksiliklerin yaşanmaması için yönetmelikler doğrultusunda taşıma hizmetinin yapılması, servis şoförlerinin trafik kurallarına riayet etmesinin elzem olduğunun özellikle altını çizdi. Taşımalı eğitim uygulamasının bizzat takipçisi olacağını, yapılacak kuralsızlıklara ve ihmallere karşı taviz vermeyeceklerini ifade etti. Muhtarlar da taşımalı eğitim hizmetinin köydeki çocukların okumasını, eğitim görmesini kolaylaştırdığını ifade ederek teşekkür ettiler. Kendilerinin de uygulamayı takip edeceklerini karşılaşılan güçlüklerin çözümüne yardımcı olacaklarını ifade ettiler.

23-09-201923-09-201923-09-201923-09-2019

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.