ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Liseler Arası 1 Tema 1 Sunum Projesi" Kapsamında Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı 

Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi koordinatörlüğünde düzenlenecek "Liseler Arası 1 Tema 1 Sunum Projesi" kapsamında bu yıl gerçekleştirilecek olan, "Bana Erzincan'ı Anlatır Mısın? Sunum ve Canlandırma Yarışması"nın, danışman öğretmenlere yönelik ikinci tanıtım ve bilgilendirme toplantısı Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Ar-Ge Birimi Şube Müdürü Hüseyin EROL'un katılımıyla yapıldı.

Söz konusu proje kapsamında gerçekleştirilecek olan yarışmanın yeri, tarihi ve organizasyon süreciyle ilgili danışman öğretmenlerle istişarede bulunuldu. Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Ar-Ge Birimi Şube Müdürü Hüseyin EROL, "Özellikle pandemi döneminde sosyal etkinliklerden uzak kalan öğrencilerimizin, yarışmamıza bu denli yoğun katılım göstererek sosyalleşme süreçlerine katkıda bulunmaları bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Yarışmamızın herhangi bir aksaklık yaşanmadan sonuçlandırılabilmesi adına okullarında özveriyle çalışan siz değerli danışman öğretmenlerimizin talep ve önerileri de bizler için son derece önemlidir. Katılımcı 20 ortaöğretim kurumumuz içerisinden dereceye giren ilk 3 okulumuzun ödüllendirileceğini şimdiden belirtmek isterim." dedi.

Danışman öğretmenlerimizin talep ve önerileri üzerinden devam eden toplantı, Strateji Geliştirme Hizmetleri ve Ar-Ge Birimi Şube Müdürü Hüseyin EROL'un öğretmenlere teşekkürlerinin ardından sonlandırıldı.

 

22-04-2022

22-04-202222-04-202222-04-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.