ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Memur-Senden İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜNe Ziyaret
Erzincan Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Nebi GÜL, şube başkanları ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN’ü makamında ziyaret etti.![Memur-Senden İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜNe Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2015_10/k_01150936_g4.jpg)
İlköğretim Haftası ve yeni eğitim öğretim yılı münasebetiyle müdürlüğümüzü ziyaret eden GÜL, yeni eğitim öğretim yılının eğitim çalışanlarına ve öğrencilere hayırlı olmasını temenni etti.