ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Çalışmalar Sona Erdi
12 Haziran 2017 Pazartesi günü başlayan 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı mesleki çalışmalar seminerleri 30 Haziran 2017 tarihi itibari ile sona erdi.![Mesleki Çalışmalar Sona Erdi](/meb_iys_dosyalar/2017_06/23103154_e3.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN Erzincan Millî Egemenlik Anadolu Lisesi’nde yapılan mesleki çalışmalara katıldı. Mesleki çalışmaların son gününde Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ e-konferans yöntemi ile öğretmenlere hitap etti.