ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEV Yavuz Selim İlkokulu Öğrencilerinden Örnek Kampanya

MEV Yavuz Selim İlkokulu öğrencileri, rahatsızlığı nedeni ile Ankara’da Lösemi tedavisi gören Erzincan Anadolu Lisesi öğrencisi İlayda TAŞKIRAN yararına okullarında düzenlemiş oldukları yardım kampanyası sonucunda toplamış oldukları 2155 TL’lik bağışı; Okul Müdürü Nevzat BİNGÖL, Müdür Yardımcısı Yakup ALKAN, Okul Rehberlik Öğretmeni Nurşen UZEL ve Sınıf Öğretmeni İshak DALTABAN nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’e teslim ettiler.
MEV Yavuz Selim İlkokulu Öğrencilerinden Örnek Kampanya

MEV Yavuz Selim İlkokulu Okul Öğrenci Meclisi Başkanı Mustafa Eren YALÇIN, Okul Öğrenci Meclisi Başkan Yardımcısı Seniha Ayşenur ERDEM ve sınıf temsilcileri  Fevziye İrem ÖZDEMİR, Elif Yağmur DÜZKAYA, Sahra Nur AKPINAR, Alparslan Kürşat AKSU, Ayşenur AKGÜN, Muhammed Emin BALÇIK’ı makamında kabul eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN: “Toplum olarak bazı güzel hasletlerimizin kaybolmaya yüz tuttuğu bir dönemde MEV Yavuz Selim İlkokulu öğrencilerimizin bu örnek davranışları ve hassasiyetleri bizleri ziyadesi ile memnun etti ve duygulandırdı. Bu güzel çalışmaya öncülük eden siz değerli öğrencilerimizi yürekten kutluyorum. İyilik yapma, yardımlaşma, paylaşma, dayanışma gibi değerlerimizi yaşatma adına bu etkinliğe öncülük eden idareci ve öğretmen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” dedi.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.