ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğü Maaş Promosyon Komisyonu Çalışmalarına Başladı

Milli Eğitim Müdürlüğü Maaş Promosyon Komisyonu Çalışmalarına Başladı

Milli Eğitim Müdürlüğü Maaş Promosyon Komisyonu çalışmalarına başladı. Komisyon Başkanı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DEMİR başkanlığında ve yetkili Sendika Temsilcisi Eğitim Bir-Sen Erzincan Şube Başkanı Nebi GÜL ve  komisyon üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Merkezde görev yapan eğitim çalışanları adına yapılacak promosyon anlaşması, 2022 yılı Haziran ayı itibari ile yenilenecektir. Komisyon, eğitim çalışanlarından gelen talepler neticesinde bir değerlendirme toplantısı yapmış, promosyon anlaşması öncesi yapılan istişareler sonucunda şartnameye son şekli verilmiştir. Eğitim çalışanları adına en iyi promosyon ücreti alabilmek için şartname, günümüz ihtiyaçları doğrultusunda güncellenmiş ve tüm bankaların katılımına ve rekabetine uygun bir şartname hazırlanmıştır. Yapılan çalışmalar ve istişareler neticesinde çalışanların talepleri ve istekleri şartnameye azami derecede yansıtılmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

22-03-2022

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.