Müdürlüğümüz Ar-Ge Proje Ekibi ve Anaokulu Müdürleri İle ERASMUS+ Proje Toplantısı Yapıldı
![Müdürlüğümüz Ar-Ge Proje Ekibi ve Anaokulu Müdürleri İle ERASMUS+ Proje Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_04174714_20151204_135919.jpg)
Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından, İlimizde bulunan tüm anaokulların müdürleri ile AB Proje Eğitimi Bilgilendirme toplantısı Zübeyde Hanım Anaokulu’nda yapıldı. Toplantıya İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup YILDIZ ve Şube Müdürü Hasan GÜNEŞ’te iştirak ederek, okul müdürlerinin projelerden beklenti ve proje çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Verimli geçen toplantının ardından Anaokulu Müdürleri ortak projeler gerçekleştirmek için Ar-Ge ekibiyle belirlenen tarihlerde bir araya gelerek ortak proje çalışmalarını gerçekleştirme kararı aldılar.