ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri Başkanlığına Mehmet Zeki GÖKSU atandı

Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri Başkanlığına bu görevi vekâleten yürütmekte olan Maarif Müfettişleri Başkan Yardımcısı Mehmet Zeki GÖKSU asaleten atandı.
Müdürlüğümüz Maarif Müfettişleri Başkanlığına Mehmet Zeki GÖKSU atandı

Maarif Müfettişleri Başkanlığına atanan Mehmet Zeki GÖKSU 1976 yılında Erzincan’da doğdu. İlk-orta-lise eğitimlerini Erzincan`da tamamladı. 1993 yılında İmam Hatip lisesinden mezun oldu ve aynı yıl üniversite sınavını kazanarak yükseköğrenimine başladı. 1998 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu ve 1999 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde öğretmenliğe başladı. Öğretmenlik yıllarında GYTE İşletme Fakültesi Örgütsel Davranış ve KOÜ Eğitim Yönetimi Denetimi Planlaması ve Ekonomisi alanlarında Yüksek Lisans Eğitimlerini tamamladı. 2006 yılında Müdür Yardımcılığı sınavını kazanarak müdür yardımcısı oldu. 2007 yılında İlköğretim Müfettişliği sınavını kazanarak Batman`a İlköğretim Müfettiş Yardımcısı olarak atandı. 2011 yılında yeterlilik sınavında başarılı olarak Eğitim Müfettişi oldu. 2011 yılında tayinle Erzincan iline atandı ve 2011 yılında Erzincan Eğitim Denetmenleri Başkan Yardımcısı oldu. 2013 yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Din Eğitimi alanında Doktora eğitimine başladı. 15/01/2015 tarihinde Maarif müfettişleri Başkanlığına atandı. İngilizce ve Arapça dillerini bilmekte olan Mehmet Zeki GÖKSU evli ve 2 çocuk babasıdır.

Maarif Müfettişleri Başkanlığına atanan Mehmet Zeki GÖKSU’ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.