ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN müdürlüğümüz çalışanları ile bayramlaştı.
Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşma töreninde, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Maarif Müfettişleri Başkan Vekili Mehmet Zeki GÖKSU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları Yahya TEKİN ve Yakup YILDIZ, Şube Müdürleri ile müdürlüğümüz çalışanları bir araya gelerek bayramlaştı.

Bayramlaşma programında konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN; "İslâm coğrafyasında yaşanan tüm acı ve sıkıntıların bir an önce son bulmasını; bayramın tüm hanelere, tüm gönüllere, İslâm dünyasına ve tüm insanlığa huzur ve saadet getirmesini Rabbimden temenni ediyor; bu duygu ve düşüncelerle hepinize hayırlı bayramlar diliyorum.” dedi.

Müdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni YapıldıMüdürlüğümüzde Bayramlaşma Töreni Yapıldı

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.