ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerden Türk Halk Müziği Konseri

Öğretmenlerden Türk Halk Müziği Konseri

Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen programlar kapsamında ilimiz Güzel Sanatlar Lisesinin hazırladığı Türk Halk Müziği Konseri büyük beğeni topladı.

21.11.2017 Salı akşamı Müftülük Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konsere Vali Yardımcımız Sayın Yaşar Kemal YILMAZ, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN,  Müdür Yardımcılarımız Sayın Yahya TEKİN ve Mutlu MAYDA, Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Konserden önce açılış konuşması yapan Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Murat ÇİMEN çok kıymetli bir görev ifa eden öğretmenlerin bu özel gününü canı gönülden kutlarken, türkülerle yoğrulmuş bu geceye katılımlarından ötürü herkese teşekkür etti. Orkestra Şefliğini Ali EKBER            ‘ın yaptığı konserde, seslendirilen koro ve solo türkülere izleyiciler de eşlik etti. Zaman zaman hüzünlü kimi zaman da eğlenceli anların yaşandığı konserde adeta bir müzik ziyafeti yaşandı.

 

 23-11-201723-11-2017

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.