Okul Öncesi Eğitimi Değerlendirme-Planlama Toplantısı Yapıldı
23 Temmuz 2018 Pazartesi günü Yavuz Selim Anaokulunda anaokulu yöneticilerinin katıldığı 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme ve 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Planlama toplantısı yapıldı.![Okul Öncesi Eğitimi Değerlendirme-Planlama Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_07/23143600_z3.jpg)
Yavuz Selim Anaokulunda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN başkanlığında yapılan toplantıya Temel Eğitimden sorumlu Şube Müdürü Abdullah ŞAHİN ve anaokulu yöneticileri katıldı.
Toplantıda öncelikle 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının değerlendirilmesi yapıldı. Okul öncesinde net okullaşma oranlarında her 3 yaş grubunda da Türkiye birincisi olan ilimizin yine aynı başarıyı yakalayabilmesi için anaokulu yöneticilerinin gerekli çalışmaları yapmaları istendi.
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı planlamasında; Değerler eğitiminden ilimiz ODAK 21. Yüzyıl projeleri arasında yer alan Erken Dil Eğitimi, STEM ve KODLAMA çalışmalarına ilişkin yol haritalarının belirlendiği toplantı dilek ve temennilerin ardından sonlandırıldı.