ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Munzur Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaretinde öğretmenlerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, ikinci dönemin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak bu dönemki hedefimizin akademik başarıyı yükseltmek olacaktır. 2.Dönemin hasat dönemi olduğunu, ekilenlerin toplandığı dönemdir. Burada öğrencilerimizi hayata hazırlamanın yanında bir üst öğrenime de hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Çocuklarımızı iki yönüyle yetiştirmemiz lazım eğitim ve öğretim. Eğitim çok önemli buna azami önemi göstermeliyiz, bunun yanında öğretimini de vermeliyiz. Geçen yıl 20 sırada olduğumuz akademik başarıda bu sene hedefimiz ilk 10’a girmektir.

Munzur Ortaokulu’nu ziyaretinde de öğretmenlerle bir araya gelen GÜN, burada da ikinci dönemin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak sizin hedefleriniz bizim hedeflerimizdir siz hedeflerinize ne kadar yaklaşırsanız bizde hedeflerimize o kadar yaklaşır ve isabet sağlarız. Okul olarak, il öğretmen olarak, il olarak hedeflerimiz olmalı. Sizler birey olarak hedeflerinizi ne kadar gerçekleştirirseniz, okul olarak ne kadar gerçekleştirirseniz bizde il olarak o kadar hedeflerimizi gerçekleştiririz. Bunun için hedefler yüksek tutulmalıdır. TEOG sınavının kalktığını, sistemin değiştiğini belirten GÜN, değişen ne olursa olsun eğitim aynıdır, burada önemli olan çocuklarımızı hayat sınavına hazırlamaktır. Destekleme ve Yetiştirme kurslarının çok önemli olduğunu, öğrencilerin katılımının üst seviyede olması gerektiğini ifade ederek adı üstünde destekleme ve yetiştirme kursu mutlaka desteğimizi artıralım dedi.

 

20-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-201820-02-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.