ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul ziyaretleri devam ediyor.
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

     İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN, Özel Erzincan Uğur Temel Lisesi'ni ziyaret etti. ''2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'nın hayırlara vesile olması; sağlık, mutluluk, başarı ve güzelliklerle dolu bir yıl olması temennisinde bulundu. İdareci ve öğretmenlerle okulun genel durumu ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN, burada yaptığı konuşmada ''2023 Eğitim Vizyonu ile özel öğretim kurumlarıyla ilgili bürokrasi azaltılacaktır. Özel öğretim kurumlarındaki teftiş-rehberlik çalışmaları öğrenmeyi geliştirme odaklı bir yapıya dönüştürülecektir. Özel öğretim kurumlarında yeni model ve programlar, akreditasyon koşulları dikkate alınarak yeni pilot okullar veya programlar şeklinde yapılandırılacaktır. Özel okullar ile resmi okullar arasındaki sosyal dayanışma ve bütünleşmeyi artırmak için ortak proje ve platformlar oluşturulacaktır.

Eğitimde Türkiye'nin etki alanını genişletmesine hizmet etmek amacıyla, ülkemizde yaşayan yabancı uyruklu öğrencilerin devam edebildiği milletlerarası özel öğretim kurumlarının sayılarının artırılması için gereken önlemler alınacaktır.'' dedi. Ayrıca eğitime yaptıkları katkılardan dolayı idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

İdareci ve öğretmenler de İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün ziyaretlerinden ziyadesiyle memnun olduklarını, Sayın GÜN'ün maddi, manevi desteklerinin kendilerini ve öğretmenleri çok motive ettiğini, okulu ziyaret etmesinin yeni eğitim öğretim yılını yüksek moralle sürdürmelerine vesile olduğunu ifade ettiler. Daha  sonra İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.

06-11-201906-11-201906-11-201906-11-201906-11-2019

 

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.