ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

Okul ziyaretleri devam ediyor.
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

 

    Erzincan Final Okulu'nu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN  burada yaptığı konuşmada 2023 Eğitim Vizyonu sadece ders içi değil okul dışı eğitimleri de önemsiyor, TÜBİTAK proje yarışmalarına katılımı teşvik ediyor. Bu bağlamda  öğretmenlerden TÜBİTAK projeleri yapmalarını beklediklerini ifade etti.   2023 Eğitim Vizyonu ile özel öğretim kurumlarıyla ilgili bürokrasi azaltılacağını, özel öğretim kurumlarındaki teftiş-rehberlik çalışmaları öğrenmeyi geliştirme odaklı bir yapıya dönüştüreceğini, özel öğretim kurumlarında yeni model ve programlar, akreditasyon koşulları dikkate alınarak yeni pilot okullar veya programlar şeklinde yapılandırılacağını, özel okullar ile resmi okullar arasındaki sosyal dayanışma ve bütünleşmeyi artırmak için ortak proje ve platformlar oluşturulacağını belirtti. Ayrıca Erzincan Final Okulu'nun eğitime yaptıkları katkılardan dolayı idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

 

İdareci ve öğretmenler de İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün ziyaretlerinden ziyadesiyle memnun olduklarını, Sayın GÜN'ün maddi, manevi desteklerinin kendilerini ve öğretmenleri çok motive ettiğini, okulu ziyaret etmesinin yeni eğitim öğretim yılını yüksek moralle sürdürmelerine vesile olduğunu ifade ettiler.

08-11-2019

08-11-201908-11-2019

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.