ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN,Erzincan Doğa Koleji'ni ziyaret etti
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

   Erzincan Doğa Koleji'ni ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Aziz GÜN  burada yaptığı konuşmada Erzincan Doğa Koleji'nin eğitime önemli katkılar yaptığını belirterek 2023 Eğitim Vizyonu ile özel öğretim kurumlarıyla ilgili bürokrasi azaltılacağını, özel öğretim kurumlarındaki teftiş-rehberlik çalışmaları öğrenmeyi geliştirme odaklı bir yapıya dönüştüreceğini, özel öğretim kurumlarında yeni model ve programlar,  yeni pilot okullar veya programlar şeklinde yapılandırılacağını, özel okullar ile resmi okullar arasındaki sosyal dayanışma ve bütünleşmeyi artırmak için ortak projeler oluşturulacağını, böylece  özel öğretim kurumlarının daha önemli görevler üstleneceğini belirtti. Ayrıca Erzincan Doğa Koleji'nin eğitime yaptıkları katkılardan dolayı idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

 

 İdareci ve öğretmenler de İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. Sayın GÜN' ün ziyaretlerinin kendilerini ve öğretmenleri çok memnun ettiğini, okulu ziyaret etmesinin yeni eğitim öğretim yılını yüksek moralle sürdürmelerine vesile olduğunu ifade ettiler.

12-11-201912-11-201912-11-2019

 

 

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.