ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri Devam Ediyor
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Vali Metin İlyas Aksoy Ortaokulunu ziyaret etti.![Okul Ziyaretleri Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2020_11/12113027_C9.jpg)
Okul ziyaretinde düzenlenen ödül töreninde 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında EBA ve DYNED Platformunu en fazla kullanan öğrencilerle birlikte TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Arası Proje Yarışmasında bölge birincisi ve bölge ikincisi olan öğrencilere ödül verdi.