ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri
İl Millî Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN eğitim-öğretime hazırlık çalışmalarını ve devam eden onarımları inceledi.![Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2015_07/k_31162105_e3.jpg)
Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Erzincan Spor Lisesi ve Hocabey TOKİ Ortaokulu’nu ziyaret eden GÜN yeni eğitim-öğretim yılına hazırlık çalışmalarını ve inşaatı ve onarımları yerinde inceledi ve devam eden çalışmalarla ilgili okul yöneticilerinden bilgi aldı.