ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN ile birlikte yeni eğitim-öğretim yılının ilk gününde okullara ziyarette bulundu.![Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2015_09/k_29104542_x1.jpg)
İlimiz TOBB Binali Yıldırım Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Mehmetçik Ortaokulu’nu gezen GÜN ve TEKİN öğrencilere ve öğretmenlere yeni eğitim-öğretim yılı için başarılar dilediler.