ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretleri

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Fevzi Efendi İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu’nu ziyaret etti.
Okul Ziyaretleri

 

Her gün ilimizde ki bir okulu ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Fevzi Efendi İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu’nu ziyaret etti.

 

Ziyaretlerde Okul Müdürleri Nusret AK,  Mehmet ATALAY ve okul öğretmenleriyle bir araya gelen GÜN 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı için başarılar diledi. Yapılan çalışmaların yerinde görülmesi, okulların eksiklerinin giderilmesi ve belirlenen hedeflere ulaşılması ile ilgili görüşmeler yapıldı. Eğitim Şehri Erzincan Çalıştayı raporu göz önünde bulundurularak strateji belirlenmesi ve belirlenen stratejiye uygun çalışmaların yapılmasını isteyen GÜN yapılan çalışmaları gözlemlemek için bu ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.

Erzincan Anadolu Lisesi öğrencileri ile sohbet eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN yeni eğitim-öğretim yılı için öğrencilere başarılar diledi.

Okul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul ZiyaretleriOkul Ziyaretleri

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.