ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Ziyaretleri
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Kavakyolu Paşa İlkokulu, Kavakyolu Ortaokulu, Çukurkuyu İlkokulu, Çukurkuyu Fatih Ortaokulu ve Yalnızbağ Ortaokulu ’nu ziyaret etti.![Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_13140537_a0.jpg)
Müdürlüğümüz tarafından Mart ayından itibaren tüm okullarımızda uygulamaya konulan “24 Ayar Değerlerimiz (EDEP)” kapsamında okullarda yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen GÜN etkinlikler ve çalışmalar hakkında yönetici ve öğretmenlerden bilgi aldı.