ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Ziyaretlerine Devam

Okul Ziyaretlerine Devam

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, okul ziyaretleri kapsamında ilimiz Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi ve Zeynep Mustafa Han İlkokulu’nu ziyaret etti.

Erzincan Güzel Sanatlar Lisesi’ni ziyaretinde öğretmenlerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, “Bugün baharın müjdecisi olan Nevruz günü, bu vesileyle baharın güzelliğinin herkese yansımasını yüce mevladan dilerim. Güzel Sanatlar Lisemiz daima bizlerin yanında tüm il programlarında katkı sağlamakta, Mehmetçiklerimizin Afrin’de olması sebebiyle bazı programlarımızı askıya almıştık, inşallah sükunet hasıl olur Mayıs ayı içerisinde güzel bir program yaparız. Çocuklarımızı en iyi şekilde konservatuvarlara hazırlıyorsunuz, hepinize teşekkür ederim” dedi.

Zeynep Mustafa Han İlkokulunda da öğretmenlerle bir araya gelen GÜN, burada da nevruzun hepimize barış, mutluluk ve sağlık getirmesi temennisinde bulundu. Temel eğitimin önemini vurgulayarak değişiklik ne olursa olsun değişmeyen temel eğitimdir. Sizler şanslısınız çünkü veliler temel eğitimde olan çocukları için okullara geliyor, liselerde maalesef yok denecek kadar az. Biz öğretmenler olarak veliye de bu bilinci vermemiz lazım. Velinin de çocuğuna asıl sahip çıkacağı, zararlı alışkanlıklardan koruyacağı zamanda lise yıllarında başlamaktadır. Bu nedenle sizlere çok iş düşmektedir velilerimizi nakış nakış işlemelisiniz dedi.

21-03-201821-03-201821-03-201821-03-201821-03-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.