ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ölçme Değerlendirme Merkezi Bilgilendirme Toplantıları Başladı
![Ölçme Değerlendirme Merkezi Bilgilendirme Toplantıları Başladı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/27132657_IMG-20181127-WA0000.jpg)
İlimizde görev yapan İlkokul, Ortaokul ve Lise Müdürleri ile Müdür Yardımcıları ve Rehber Öğretmenlere Ölçme Değerlendirme Merkezi Bilgilendirme Toplantıları verilmeye başlandı.
İlimizde kurulan Ölçme Değerlendirme Merkezinin tanıtımını yapmak amacıyla 26-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Ölçme Değerlendirme Merkezi görevlileri tarafından Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda 30 Kasım 2018’e kadar bilgilendirme toplantıları devam edecek.