ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Otlukbeli İlçe Millî Eğitim Müdürü Lokman İPEK’ten İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’e veda ziyareti

2016 yılında Otlukbeli İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevine başlayan Lokman İPEK, başarıyla yürüttüğü görevinden İstanbul Eyüp Sultan İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürlüğüne atanması münasebetiyle İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’e veda ziyaretinde bulundu.
Otlukbeli İlçe Millî Eğitim Müdürü Lokman İPEK’ten İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’e veda ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN Otlukbeli İlçe Millî Eğitim Müdürü Lokman İPEK’in Otlukbeli’nin eğitim kalitesinin yükseltilmesi amacıyla akademik, sosyal, kültürel ve farklı projelerle bir ekip ruhu içerisinde öğretmenlerle birlikte güzel çalışmaların altına imza attığını, hafta içi ve hafta sonu yapılan etütler ile öğrencilerin başarısının artmasına vesile olduğunu, TANAP ve TÜBİTAK Projeleri ile eğitim öğretime katkıda bulunmaya çalıştığını ifade etti.

 İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’ün kendisine verdiği plaketi alırken çok mutlu olduğunu dile getiren İPEK, iki yıllık süreçte kendisine hiçbir zaman desteğini esirgemeyen her türlü kolaylığı sağlayan başta İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN olmak üzere İl Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine, Otlukbeli İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Sayın Salih AKTÜRK‘ e, Otlukbeli’nde birlikte çalıştıkları tüm öğretmen ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

 

26-12-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.