ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Pandemide Rehberim Sensin" ve "Kültür Harmanı" Projelerinin Kurucu ve Ortakları İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN'ü Ziyaret Ettiler      eTwinning projesi kapsamında "Pandemide Rehberim Sensin" ve "Kültür Harmanı" projelerinin kurucu ve ortakları, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN'ü ziyaret ederek projeler hakkında bilgilendirmede bulundular.

    "Pandemide Rehberim Sensin" proje kurucuları Ayşe KÖSE ve Gürkan KÖSE; projelerinin Pandemi sürecinde öğrencilerde meydana gelen dikkat eksikliği, odaklanmama ve hareketsiz yaşam problemlerini gidermeyi amaçladığını belirttiler. Bu anlamda birçok etkinlik yapıldığını ifade eden Ayşe KÖSE, Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN'ü 30 Aralık 2021 perşembe günü, saat 20.00 Uzman Klinik Psikolog Bülent SARIKAYA tarafından düzenlenecek olan "Çocuklarda Dikkat ve Odaklanma" adlı online söyleşiye davet ettiler.

   Ayrıca "Kültür Harmanı" projesi hakkında da bilgilendirme yapan proje kurucuları Ayşe KÖSE ve Kezban SİVRİ; projelerinin 10 Türk ve 3 yabancı katılımcıdan oluştuğunu, kültürler arası tanışma ve kaynaşma amacı taşıdığını ifade ettiler.

   Her iki proje kapsamında hazırlanan takvimler İl Milli Eğitim Müdürü Aziz GÜN'e takdim edildi.

29-12-202129-12-2021

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.