ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sabahat Hanım Anadolu Lisesi’nde Tatbikat Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Sivil Savunma Uzmanlığının girişimleri ile Sabahat Hanım Anadolu Lisesi Müdürlüğü öğrenci ve personelinin katılımıyla tatbikat yapılmıştır.
Sabahat Hanım Anadolu Lisesi’nde Tatbikat Yapıldı

 İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Arama Kurtarma ekibinin koordine ettiği, Erzincan Belediye İtfaiye Müdürlüğü İtfaiye ekibi ve Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Hizmet Ambulansının katıldığı  “İkaz –Alarm Tatbikatı”, 01-07 Mart Deprem Haftası nedeniyle “ Personel Tahliye Tatbikatı” ve İtfaiye ekibi tarafından öğrenciler ile tatbikatı izleyen personele “Yangın Söndürme Tatbikatı” 11/03/2015 tarihinde Saat:15.00’de Vali Yardımcısı Sayın Mehmet KURT, , İl Afet ve Acil Durum Müdür Vekili Selami MUTLU, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Yahya TEKİN,  Şube Müdürü Celal AYDIN, Eğitim Şube Müdürü Kadir ÇELİK, Okul Müdürü Yaşar OKUMUŞ, personel ve öğrencilerin katılımıyla tatbikatlar başarıyla gerçekleşmiştir.

 

Tatbikatlarda personel ve öğrencilerin tahliyesi sağlandı, AFAD Ekiplerince ve İtfaiye Ekiplerince binadan yaralı kurtarma operasyonları başarıyla gerçekleştirildi.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.