"Sanal Deprem Trenim" eTwinning Projesi
![](/meb_iys_dosyalar/2021_02/25153304_7c82b319-4379-49cf-90fb-edf48826af07.jpg)
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu koordinatörlüğünde "Sanal Deprem Trenim" eTwinning projesi kapsamında, 24/02/2021 Çarşamba günü Saat 18.00'de İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ün de katılımıyla öğrenci ve velilerle çevrimiçi etkinlik yapıldı. Etkinlik kapsamında; Afad eğitim görevlisi tarafından velilerimiz ve öğrencilerimize deprem tatbikatı yapıldı. Ayrıca; Psikolojik Danışman Merva KÜÇÜKÇERİ tarafından Nefes Egzersizi ve Psikolojik Danışman Hatice YILDIZ tarafından Kelime Bulutu etkinlikleri ile öğrencilerimiz gayet keyifli vakit geçirdiler.