ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK Lise ve Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları Bilgilendirme Toplantısı

TÜBİTAK Lise ve Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmaları Bilgilendirme Toplantısı

Geçtiğimiz yıl il olarak rekor katılımla olağanüstü bir başarı elde ettiğimiz ve büyük övgüler aldığımız TÜBİTAK Proje Yarışmaları’nda bu yıl da ses getirmek için şimdiden çalışmalara başlayan Müdürlüğümüz,  TÜBİTAK Bölge Koordinatörü Atataürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Erdal KARADUMAN ‘ın katılımıyla Erzincan İpekyolu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda bir toplantı gerçekleştirdi.

İlimiz İpekyolu Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yalçın TÜRKYILMAZ, okul yöneticileri ile il merkezinden katılan öğretmenler yer aldı. TÜBİTAK Lise ve Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması ile ilgili katılımcıları bilgilendiren Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü Öğretim üyesi Prof. Dr. Erdal KARADUMAN, sunumunun ardından öğretmenlerin sorularını cevaplandırdı.

15-11-201815-11-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.