ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk Polis Teşkilatı 173. Yaşında

Türk Polis Teşkilatı 173. Yaşında

Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle İl Millî Eğitim Müdür Vekili Mutlu MAYDA,  beraberinde bir grup öğrenci ile İl Emniyet Müdürü Bülent ŞENSOY’u makamında ziyaret etti.

10 Nisan Polis Haftası ve Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. Yıl dönümü münasebetiyle yapılan ziyarette bir açıklama yapan İl Millî Eğitim Müdür Vekili Mutlu MAYDA, Polis teşkilatının toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hakimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi gibi birçok hayati görevi mesai kavramı gözetmeden canları pahasına yerine getirdiklerini belirtti. İl Millî Eğitim Müdür Vekili Mutlu MAYDA sözlerine şöyle devam etti.  “Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş yıldönümü vesileyle ilimizin bir huzur şehri olması amacıyla büyük bir sorumluluk ve fedakarlık içinde görevlerini ifa eden İl Emniyet Müdürlüğü çalışanlarına, aileleri ile birlikte sağlıklı, başarılı ve huzurlu ömürler diliyorum." dedi.

Ziyarette İl Emniyet Müdürü Sayın Bülent ŞENSOY, Salih Erkan İlkokulu öğrencilerine çeşitli hediyeler verdi.

10-04-201810-04-2018

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.