ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI ve Ulusal Ajans Yükseköğretim Daire Başkanı Hür GÜLDÜ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret ettiler.

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI ve Ulusal Ajans Yükseköğretim Daire Başkanı Hür GÜLDÜ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN'ü ziyaret ettiler.

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN'ü Ziyaret Etti.

Dışişleri Bakanlığı Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Sayın İlker Astarcı ve Ulusal Ajans Yükseköğretim Daire Başkanı Hür GÜLDÜ, Müdürlüğümüzü ziyaret ettiler. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN ile karşılıklı değerlendirmelerde bulunan Sayın İlker ASTARCIı Erasmus+ projelerinin yurt dışına açılan bir kapı olduğundan, programın dezavantajlı bölgeler ve okullar için büyük bir avantaj olduğundan bahsederek, Ulusal Ajans'ın her zaman destek vermeye hazır olduğuna değindi.

Nazik ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren, İl Milli Eğitim Müdürümüz Aziz GÜN, Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı İlker ASTARCI'yı Erzincan'da görmekten büyük bir mutluluk duyduğunu belirtti. Erasmus+ projelerine büyük önem veren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, Okul Eğitimi alanındaki kazanılmış olan akreditasyon kapsamında yapılacak çalışmalardan ve süreci devam eden mesleki eğitim akreditasyon başvurusundan bahsetti. Müdürümüz, Erasmus+ kültürünü yaygınlaştırmak ve farkındalığı artırmak adına bilgilendirme toplantılarının yapıldığının ve yapılmaya devam edileceğini belirtti.

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.