ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu Öğrencilerinden Örnek Kampanya

Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu öğrencileri, rahatsızlığı nedeni ile Ankara’da Lösemi tedavisi gören Erzincan Anadolu Lisesi öğrencisi İlayda TAŞKIRAN yararına okullarında düzenlemiş oldukları yardım kampanyası sonucunda toplamış oldukları 1070 TL’lik bağışı; Okul Müdürü Temel ÇİÇEK ve Müdür Yardımcısı Erdal DEMİROL nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN’e arkadaşları adına teslim eden Okul Öğrenci Meclisi başkanı Nurulllah AKSU; Çocuk Hakları Kulübü üyeleri Beyzanur ALBAY ve Elanur KARACAN vefa örneği sergilediler.    
Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu Öğrencilerinden Örnek Kampanya

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Aziz GÜN, öğrencileri kabulünde: “Toplum olarak bazı güzel hasletlerimizin kaybolmaya yüz tuttuğu bir dönemde Vali Recep Yazıcıoğlu Ortaokulu öğrencilerimizin bu örnek davranışları, hassasiyetleri bizleri ziyadesi ile memnun etti ve duygulandırdı. Bu güzel çalışmaya öncülük eden siz değerli öğrencilerimizi yürekten kutluyor; bu güzel etkinliğin diğer okullarımıza örnek teşkil etmesini diliyorum” dedi.

 

Mengüceli Mah. Kamu Lojmanları 1311. Sok.No10 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.