ERZİNCAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZAR MELİH TUĞTAĞ İLE ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

YAZAR MELİH TUĞTAĞ İLE ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

"Candır Kitap Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan" projesi kapsamında Erzincan İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ARGE biriminin yürüttüğü projenin "Online(Çevrimiçi) Yazar Söyleşileri" ile ilimizdeki ilkokul, ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerimizi yazarlarla çevrimiçi platformlarda bir araya getiriyoruz. Bunun yanı sıra söyleşilerimizden önce yazarımızın, isme özel imzalı kitabını öğrencilerimize ulaştırıyoruz.

Bu çerçevede Yazar Melih TUĞTAĞ ile öğrencilerimizi 13 Mayıs 2022 tarihinde, saat 19:00'da çevrimiçi bir uygulama üzerinden bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şehit Cengiz Topel İlkokulu, Salih Erkan İlkokulu, Akşemseddin İlkokulu ve Şehit Pilot Serkan Sağır İlkokulu öğrencileriyle "Kitaplar ve Onların Serüveni Üzerine" yaptığımız söyleşi ile dolu dolu ve çok keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Kübra Tuğçe BİNGÖl'ün koordine ettiği söyleşinin son kısımda yazarımız öğrencilerin sorularını yanıtlamıştır.

Emeği geçen herkese ve katılım sağlayan tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

 

Fatih Mahallesi 719. Sokak No.28 - (446) 214 16 05 214 20 73

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.